Dzisiaj debiutuje pierwsza duża aktualizacja do Battlefield V (Aktualizacja)

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Battlefield 5
Battlefield 5

Już dzisiaj w Battlefield V wystartują Teatry Wojny. Pierwsza duża aktualizacja do najnowszej strzelanki od EA dodaje Rozdział 1: Wstęp, którego tematem przewodnim są czołgi. Poniżej prezentujemy pełną zawartość darmowej aktualizacji.

  • Nowa Opowieść Wojenna: Ostatni Tygrys – Najnowsza opowieść wojenna sadza gracza w fotelu dowódcy jednego z najbardziej przerażających czołgów II wojny światowej, Tygrysa I. Jako niemiecki dowódca prowadzący swój oddział, doświadczysz inwazji Dwunastej Grupy Armii USA przez niemiecką granicę. Podobnie jak w pozostałych Historiach Wojennych w grze, pokazujemy nieznaną i nieoczekiwaną stronę wojny.
  • Nowa mapa: Panzerstorm – Ta zupełnie nowa mapa stanie się areną bitew pancernych, w której gracze będą toczyć walki na wzniesieniach, rowach i nasypach z użyciem dużej ilości pojazdów. Mapa rozgrywa się w momencie natarcia niemieckiej zmechanizowanej kompanii na terytorium Belgii.
  • Poligon treningowy – W aktualizacji wprowadzamy również długo oczekiwany poligon treningowy, w którym gracze będą mogli testować przeróżne bronie i pojazdy. Teraz każdy będzie mógł swobodnie uczyć się schematów odrzutu ulubionej broni lub ćwiczyć bombardowania w wybranym samolocie.
  • Pozostałe ulepszenia – Aktualizacja wprowadza również nowe modyfikacje pojazdów oraz możliwość dostosowania ich wyglądu, a także wiele aktualizacji i poprawek uwzględniających komentarze otrzymane od społeczności graczy.

Aktualizacja:

Jak poinformowało studio Dice za pomocą twittera, ze względu na napotkane problemy techniczne aktualizacja trafi do gry z opóźnieniem. Nowy termin jej udostępnienia mamy poznać już wkrótce.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów