Dziś na PC debiutuje Overkill’s The Walking Dead

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Overkill's The Walking Dead
Overkill's The Walking Dead

Wydawca 505 Games i studio Starbreeze, świętują dziś premierę Overkill’s The Walking Dead. Tytuł jest już dostępny na platformie Steam, a w sieci pojawiły się premierowy zwiastun.

Produkcja bazująca na kultowym komiksowym uniwersum, to czteroosobowa strzelanka kooperacyjna.  Gracze muszą połączyć w niej siły siły, aby znaleźć ocalałych, chronić zaopatrzenie i przetrwać. Każda z czterech grywalnych postaci ma swoje specjalne umiejętności, do których drzewka będą rozwijane w trakcie rozgrywki.

Gracz jako członek obozu Andersona, będzie musiał współpracować z innymi ocalałymi, by stawić czoła wyzwaniom czekającym w opanowanym przez zombie Waszyngtonie. Pierwszy z dziesięciu sezonów, jest dostępny od dzisiaj. Drugi sezon rozpocznie się wraz z pierwszą dużą aktualizacją, która zostanie udostępniona jeszcze w tym miesiącu.

Overkill’s The Walking Dead pojawi się również w edycji na konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale dopiero w lutym przyszłego roku.

Overkill’s The Walking Dead – premierowy zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów