Od dziś można pobrać za darmo – The Crew

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Ubisoft z okazji 30-lecia istnienia firmy udostępnia co miesiąc za darmo grę w swoim sklepie Uplay. Były już Prince of Persia: Piaski Czasu, pierwszy Splinter Cell, Rayman Origins, a teraz The Crew – miks sandboxu z wyścigami samochodowymi, stworzony przez ludzi odpowiedzialnych za Test Drive Unlimited. Produkcja jest w miarę nowa, bo debiutowała 2 grudnia 2014 r.

The Crew jest już dostępny do pobrania za darmo. Co trzeba zrobić, by móc cieszyć się gratisem? Należy utworzyć konto na Uplay lub zalogować się do istniejącego profilu tutaj.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Piotrek pisze:

    Nie wie ktoś czemu gra się nie chce włączyc? Po klikneciu „start” gra się chwile ładuje, po czym proces thecrew.exe znika z menadzera zadań a przycisk można kliknąć ponownie. Próbowałem reinstalacji, aktualizacji sterownikow itd

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów