Dying Light 2 Stay Human z nowymi wyzwaniami

Dying Light 2

Wczoraj do Dying Light 2 Stay Human zawitało nowe wyzwanie parkourowe – Flying Scorpion, które zweryfikowało umiejętności Pielgrzymów pod kątem sprawnego przemieszczania się nad Central Loop. Jednak to tylko przedsmak tego co nadchodzi, w najbliższym czasie. Już 17 marca w grze pojawią się nowe parkourowe wyzwania, które wszechstronnie przetestują umiejętności graczy. 

Dying Light 2 Stay Human na graczy czekać będą cztery nowe, wyjątkowe próby, przygotowane przez Techland dla każdego z Pielgrzymów: 

  •  Suspension of Disbelief – To wyzwanie sprawdzi umiejętności Pielgrzyma w bieganiu po ścianach w samym sercu Central Loop.
  • Grakour -To wyzwanie w Old Villedor sprawdzi wszystkie podstawowe umiejętności. Byle błąd może kosztować Pielgrzyma utratę medalu.
  • Stroll on the river – Odrobina wody jeszcze nikomu nie zaszkodziła…
  • My Whole World is a Glider – Leć Pielgrzymie… Leć wysoko nad chemikaliami i postaraj się nie spaść.

To jednak nie wszystko. Techland przygotował również nowy format At The Fish Eye, który skupi się wokół życia Techlandu po premierze Dying Light 2 Stay Human, nadchodzących zmian i nowości w samej grze oraz rozrywce wprost z The City. W pierwszym odcinku deweloperzy Techlandu zmierzą się ze sobą w czterech wyzwaniach, aby zdobyć super nagrodę i tytuł pierwszego, oficjalnego Nightrunnera Techlandu. Zapraszamy do obejrzenia teasera.