Dragon Quest XI – wersja na Nintendo Switch może zostać zaprezentowana na Tokyo Games Show 2018

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Dragon Quest XI, choć został zapowiedziany na Nintendo Switch wraz z wersją na konsolę PlayStation 4 i komputery osobiste, napotkał na swojej drodze pewne problemy związane ze starszą wersją silnika Unreal Engine 4. Opóźnienie w produkcji gry, jak się jednak okazuje, może nie być aż tak poważne, jak mogłoby się pierwotnie wydawać. Twórca serii, Yuji Horii podczas koncertu dedykowanego najnowszej odsłonie serii (która swoją drogą w Japonii niedawno świętowała pierwszą rocznicę wydania) stwierdził, że pracę nad Switchową wersją gry przebiegają pomyślnie.

Yuri Hori:

Nie mogę zbyt wiele powiedzieć na temat Switchowej wersji Dragon Quest XI, ale jej produkcja przebiega sprawnie. Czuję, że będziemy w stanie ogłosić wiele rzeczy podczas Tokyo Game Show. Nie jestem pewien, czy mogę coś jeszcze więcej dodać.

Takeshi Uchikawa (reżyser):

Wydaje mi się, że będziemy mogli coś ogłosić już wkrótce?

Tokyo Game Show rozpocznie się 19 września i potrwa 4 dni. Dragon Quest XI na PlayStation 4 i PC zadebiutuje już 4 września.

Dragon Quest XI – Najnowszy zwiastun:

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/08/08/dragon-quest-xis-switch-version-likely-to-be-revealed-around-tokyo-game-show-2018/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów