Dragon Quest XI we wrześniu zadebiutuje na Zachodzie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Dragon Quest XI, które debiutowało w Japonii w lipcu zeszłego roku, to kolejna odsłona kultowego cyklu gier RPG. Tytuł pojawił się w edycji na konsolę PlayStation 4 oraz Nintendo 3DS i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów serii i krytyków. Producent gry, Hokuto Okamoto, ogłosił dzisiaj za pośrednictwem PlayStation Blog, że Dragon Quest XI zadebiutuje na Zachodzie 4 września bieżącego roku w wersji na PlayStation 4 i PC.

Dużym atutem produkcji jest rozbudowana fabuła oraz ciekawe postacie. Jedenasta odsłona cyklu uważana jest za najbardziej epicką z całej serii i szczególnie został doceniony scenariusz oraz zgrabnie poprowadzona narracja. Wersja Zachodnia została specjalnie dostosowana dla nowych graczy, a największe różnice będzie można dostrzec w menu gry.

Już można składać zamówienia przedpremierowe na Dragon Quest XI: Echoes of Elusive Age, w ramach którego otrzymamy bonusy w postaci ekskluzywnego motywu „The Legend Reborn”, który prezentujemy poniżej, i kilku drobnych DLC.

Dragon Quest XI motyw

Dragon Quest XI motyw

Dragon Quest XI – gameplay z zachodniej wersji

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów