Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

Dragon Quest XI S na Nintendo Switch zadebiutuje już w przyszłym roku!

Jak poinformowało studio Square Enix podczas Jump Festa 2019, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age S pojawi się na konsoli Nintendo Switch już w przyszłym roku.

Switchowa wersja DQXI będzie zawierać dodatkowe japońskie dubbingi, które nie znalazły się w pierwotnej wersji produkcji na PlayStation 4. Pełna lista postaci oraz aktorów głosowych:

  • Erik (głos podkłada Kouki Uchiyama)
  • Veronica (głos podkłada Maaya Uchida)
  • Serena (głos podkłada Sora Amamiya)
  • Sylvando (głos podkłada Masaya Onosaka)
  • Rab (głos podkłada Mugihito)
  • Jade (głos podkłada Ami Koshimizu)

Ponad 200 postaci będzie miało podłożony głos i trzeba przyznać, że jest to naprawdę kolosalna liczba.

Projektant gry oraz osoba odpowiedzialna za scenariusz, Yuji Horii, podjął również decyzję w innej sprawie. W Dragon Quest XI S będziemy mogli wziąć ślub z jaką kobietą tylko chcemy. Jeśli nie będzie to małżeństwo, będziemy mogli wybrać osobę, z którą będziemy mieszkać. Płeć nie gra tutaj roli.

Square Enix poinformowało, że przygotowują pewną niespodziankę dotyczącą DQXIS, która pojawi się w styczniu 2019 roku. W tym samym miesiącu studio będzie prowadziło transmisję na żywo z takimi osobowościami jak wcześniej wspomniany już Yuji Horii, czy producent Hokuto Okamoto, oraz wiele innych osób. Stream będziecie mogli obejrzeć w serwisach YouTube oraz Niconico.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age jest już dostępny na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych z systemem Windows. W Japonii jest również dostępna wersja na konsolę Nintendo 3DS.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age S – zwiastun produkcji

 

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement