Dragon Quest XI S na Nintendo Switch zadebiutuje już w przyszłym roku!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Jak poinformowało studio Square Enix podczas Jump Festa 2019, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age S pojawi się na konsoli Nintendo Switch już w przyszłym roku.

Switchowa wersja DQXI będzie zawierać dodatkowe japońskie dubbingi, które nie znalazły się w pierwotnej wersji produkcji na PlayStation 4. Pełna lista postaci oraz aktorów głosowych:

  • Erik (głos podkłada Kouki Uchiyama)
  • Veronica (głos podkłada Maaya Uchida)
  • Serena (głos podkłada Sora Amamiya)
  • Sylvando (głos podkłada Masaya Onosaka)
  • Rab (głos podkłada Mugihito)
  • Jade (głos podkłada Ami Koshimizu)

Ponad 200 postaci będzie miało podłożony głos i trzeba przyznać, że jest to naprawdę kolosalna liczba.

Projektant gry oraz osoba odpowiedzialna za scenariusz, Yuji Horii, podjął również decyzję w innej sprawie. W Dragon Quest XI S będziemy mogli wziąć ślub z jaką kobietą tylko chcemy. Jeśli nie będzie to małżeństwo, będziemy mogli wybrać osobę, z którą będziemy mieszkać. Płeć nie gra tutaj roli.

Square Enix poinformowało, że przygotowują pewną niespodziankę dotyczącą DQXIS, która pojawi się w styczniu 2019 roku. W tym samym miesiącu studio będzie prowadziło transmisję na żywo z takimi osobowościami jak wcześniej wspomniany już Yuji Horii, czy producent Hokuto Okamoto, oraz wiele innych osób. Stream będziecie mogli obejrzeć w serwisach YouTube oraz Niconico.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age jest już dostępny na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych z systemem Windows. W Japonii jest również dostępna wersja na konsolę Nintendo 3DS.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age S – zwiastun produkcji

 

Źródło: https://gematsu.com/2018/12/dragon-quest-xi-s-launches-in-2019-in-japan-teaser-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów