Dragon: Marked for Death z opóźnioną datą premiery

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Inti Creates poinformowało, że Dragon: Marked for Death, action RPG zmierzający na konsolę Nintendo Switch nie zadebiutuje 13 grudnia tego roku. Nowa data premiery została wyznaczona na początek przyszłego roku, 31 stycznia. Studio poinformowało również, że w planach znajduje się pudełkowe wydanie produkcji od wydawcy Nighthawk Interactive, które na rynku pojawi się jakiś czas po debiucie cyfrowej wersji gry.

Podczas rozgrywki wcielimy się w jedną z czterch klas postaci: Princess, Warrior, Shinobi bądź Witch. W grze pojawi się lokalna lub sieciowa kooperacja dla czterech graczy. Jak zapewniają twórcy, gra zaoferuje nam mnóstwo zawartości. W Dragon: Marked for Death znajdziemy 30 misji głównych, wiele zadań pobocznych, a nawet pojedyncze etapy składające się z od 200 do nawet 400 „ekranów”. Zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Dragon: Marked for Death – Zwiastun:

Źródło: https://gematsu.com/2018/11/dragon-marked-for-death-delayed-to-january-31-2019-in-north-america-and-europe

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów