Darmowy pakiet U.K. Special Forces do Call of Duty: Infinite Warfare

Raper i aktor Method Man w klasycznym dla siebie stylu użycza głosu w trybie multiplayer.

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Pakiet narracji The Method Man stworzony został z udziałem legendarnego rapera z Wu-Tang Clan.

Call of Duty: Infinite Warfare dzięki darmowemu pakiet U.K. Special Forces wzbogaciło się o dwa nowe głosy w trybie multiplayer. DLC zastępują domyślne kwestie komentatora głosami wypowiadanymi przez Craiga Fairbrassa (wcześniej znany z głosu postaci “Ghosta” w Call of Duty: Modern Warfare 2) oraz rapera Method Mana.

„W Infinite Warfare bardzo ważną, charakterystyczną częścią doświadczenia jest możliwość dostosowania rozgrywki do własnych indywidualnych preferencji” powiedział Dave Stohl, szef studia Infinity Ward. „Skonstruowaliśmy grę wokół centralnej koncepcji możliwości personalizacji postaci i sprzętu, a teraz idziemy krok dalej. Co może być lepszego niż możliwość zmiany komentatora? To naprawdę kupa zabawy i jesteśmy pewni, że fanom spodoba się to, co przygotowaliśmy.”

Dodatek jest już dostępny na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W najbliższym czasie zostanie udostępniony również graczom PC.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów