Dodatek do Destiny – The Taken King zadebiutuje już we wrześniu

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Serwis Kotaku dotarł do przecieku związanego z nowym dodatkiem do kosmicznego FPS-a od Bungie. Destiny ma się doczekać trzeciego DLC zatytułowanego The Taken King,  już  15 września, a jego cena ma wynosić około 150 zł. Prawdopodobieństwo autentyczności informacji zawartych w przecieku jest bardzo wysokie, tym bardziej że targi E3 odbędą się już w przyszłym tygodniu. 

Nowy dodatek ma zwiększyć liczne subclass do trzech, dodać nowy tryb w rozgrywce sieciowej oraz  nowy strike. Więcej szczegółów na razie nie znamy, ale jeśli twórcy chcą sprzedać swój dodatek za tak duże pieniądze, to bez nowej planety raczej się obyć nie może. Liczę na to, że Bungie przygotuje chociaż kilku misji na Mercurym, w przeciwnym razie cena 150, to istny rozbój.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Microsoft zbroi się na Poznań Game Arena 2018. Strefa Xbox będzie wyjątkowo bogata - https://t.co/nBidrftOrw https://t.co/HV7wH4V6me
CDP będzie wydawcą kilku nowych firm - https://t.co/pBtEuXuCjm https://t.co/VnZrSmKgrf

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch