Dissidia: Final Fantasy NT – nowa postać z DLC zostanie ujawniona w przyszłym tygodniu

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix zapowiedziało dzisiaj kolejny livestream poświęcony Dissidia Final Fantasy NT, podczas którego poznamy trzecią postać z DLC. Transmisja rozpocznie się 10 lipca o godzinie 13:00 czasu polskiego i będzie dostępna do obejrzenia poprzez Youtube, jak i portal NicoNico.

Nową grywalną postacią ma być żeńska bohaterka, która nie pojawiła się w poprzednich częściach serii Dissidia oraz w drugiej połowie numerowanych odsłon cyklu nie posiadała aktorki głosowej. Najprawdopodobniej zapowiedź będzie więc dotyczyć Rinoy z Final Fantasy VIII lub Beatrix z Final Fantasy IX.

Pierwszą postacią z DLC był Vayne Carudas Solidor z Final Fantasy XII, a drugą Locke Cole z Final Fantasy VI. Naszą recenzję Dissidia: Final Fantasy NT przeczytacie tutaj.

Dissidia Final Fantasy NT – Livestream:

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/07/03/dissidia-final-fantasy-nt-to-reveal-a-female-character-from-newer-half-of-the-series-on-july-10/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów