Disgaea 5 Complete zadebiutuje 7 maja w serwisie Steam

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Disgaea 5 Complete (recenzja) to kolejna część znanej serii autorstwa Nippon Ichi Software. Produkcja przedstawia walkę rebeliantów z armią potężnego demona Void Dark. Killia potężny demon postanawia zemścić się na władcy ciemności i wraz z nowymi sojusznikami wyrusza w wielką przygodę.

Disgaea 5 Complete to niesamowicie wciągająca gra z rozbudowanym systemem walk i rozwojem postaci. Liczne aktywności, dodatkowe scenariusze i satysfakcjonujące levelowanie gwarantuje wiele godzin gry. Niestety ta świetna produkcja dotychczas była dostępna jedynie na PlayStation 4 i Nintendo Switch. W najbliższym czasie to się zmieni, ponieważ 7 maja gra zadebiutuje na platformie Steam. Na razie nie ujawniono ceny gry.

Jeśli nie możecie doczekać się debiutu produkcji Nippon Ichi Software na komputerach PC, warto w tym czasie ograć Disgaea 2 (recenzja). Gra obecnie jest przeceniona o 50% i kosztuje 36 zł w serwisie Steam.

Disgaea 5 Complete – Zwiastun wersji Nintendo Switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów