DiRT Rally 2.0 – zapowiedziano dodatek Colin McRae FLAT OUT

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Dobre wieści dla fanów DiRT Rally 2.0. Codemasters wzięło sobie do serca komentarze graczy odnoszące się do skromnej zawartości gry i juz w marcu udostępni nam kolejny dodatek. Twórcy zapowiedzieli dzisiaj rozszerzenie zatytułowane Colin McRae FLAT OUT dodające nową, zawierającą 12 tras, lokalizację w Perth i Kinross w Szkocji, samochody SUBARU Impreza S4 Rally i SUBARU Legacy RS oraz 40 scenariuszy dokumentujących niezapomnianą karierę Colina McRae.

Fani będą mogli sprawdzić się w wyzwaniach, które uczyniły McRae legendarnym kierowcą, oraz z trudnościami, takimi jak kary czasowe, czy uszkodzenia auta. Scenariusze korzystają z dziewięciu samochodów, które miały duże znaczenie w karierze McRae, również tych, które ukazały się w poprzednich grach z serii Colin McRae Rally i DiRT.

Colin McRae FLAT OUT pojawi się już 24 marca 2020 na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Ross Gowing, Game Director sprawujący pieczę nad DiRT Rally 2.0 w Codemasters, skomentował: „DiRT Rally 2.0 był niezłą jazdą, a FLAT OUT jest jej godnym finiszem. Równo 25 lat temu Colin McRae został mistrzem świata i w ten sposób chcemy uhonorować pamięć o tym najlepszym kierowcy terenowym.” Zwiastun dodatku zobaczycie poniżej.

Dirt Rally 2.0 – Zwiastun dodatku Colin McRae FLAT OUT:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów