Diablo 4 – reklama artbooka zdradza zapowiedź gry

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Diablo Gra
Diablo Gra

W listopadzie zostanie wydany artbook „The Art of Diablo” związany ze znaną serią gier Diablo. Niemiecka reklama książki prawdopodobnie przypadkiem zdradziła zapowiedź najnowszej części gry.

Fani serii od dawna z niecierpliwością czekali na jakiekolwiek informacje o kolejnej części produkcji. Niestety Blizzard od premiery Diablo 3 w 2012 roku milczał na temat wznowienia serii. Wprawdzie w 2018 roku pojawiały się plotki i liczne spekulacje, że w czasie BlizzCon 2018 zostanie ujawniony materiał z nowej części, ale firma w ostatniej chwili miała z tego zrezygnować. Zapowiedź miała mieć postać materiału wideo, na którym współzałożyciel studia, miał oświadczyć, że Diablo 4 jest w fazie rozwoju, ale firma nie jest jeszcze gotowa do zaprezentowania gry.

Najprawdopodobniej długie oczekiwanie niedługo się zakończy. W reklamie nadchodzącego artbooka można przeczytać:

„Ta książka zawiera ponad 500 dzieł z Diablo, Diablo II, Diablo III i Diablo IV. Zawiera wiele godnych uwagi dzieł stworzonych dla kultowej gry RPG Blizzard Entertainment, która dała pokoleniom fanów wieczne koszmary”.

Diablo 4 Ujawnione

Diablo 4 ujawnione

Oczywiście nie jest to oficjalna informacja, ale bardzo prawdopodobna. Artbook został stworzony przez głównego pisarza Blizzarda, Roberta Brooksa. Za premierą gry przemawia także planowane wydanie książki. Premiera ma odbyć się 3 listopada po Blizzconie, który odbędzie się w Anaheim  (USA).

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów