Dwie godziny rozgrywki z Diablo 4

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Diablo 4
Diablo 4

Uczestnicy tegorocznych targów Blizzcon mieli okazję do przetestowania zapowiedzianego niedawno Diablo 4. Jeden z fanów postanowił zarejestrować swoją rozgrywkę. Efektem jest trwający blisko 2 godziny materiał wideo, który pozwala nam sprawdzić, jak najnowsza odsłona serii prezentuje się w akcji.

Opublikowany materiał prezentuje wszystkie 3 klasy, które Blizzard udostępnił fanom na targach. Mowa tutaj o czarodziejce, druidzie oraz barbarzyńcy.

Fragment rozgrywki pozwala nam również rzucić okiem na umiejętności poszczególnych postaci. Pokazano także drzewko rozwoju bohaterów, a także menu ekwipunku.

W wersji demonstracyjnej, którą mogli sprawdzić uczestnicy targów, zaimplementowano też wydarzenie sieciowe. W materiale widzimy, jak gracze wspólnie stawiają czoła bestii o nazwie Ashava.

Ponadto już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że stylistyka czwartej odsłony serii jest, zgodnie z zapowiedziami twórców, znacznie mroczniejsza, aniżeli w Diablo 3. Zmiana ta na pewno przypadnie do gustu miłośnikom starszych części.

Diablo 4 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wciąż nie znamy jednak daty premiery.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów