Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Dwie godziny rozgrywki z Diablo 4

Diablo 4
Diablo 4

Uczestnicy tegorocznych targów Blizzcon mieli okazję do przetestowania zapowiedzianego niedawno Diablo 4. Jeden z fanów postanowił zarejestrować swoją rozgrywkę. Efektem jest trwający blisko 2 godziny materiał wideo, który pozwala nam sprawdzić, jak najnowsza odsłona serii prezentuje się w akcji.

Opublikowany materiał prezentuje wszystkie 3 klasy, które Blizzard udostępnił fanom na targach. Mowa tutaj o czarodziejce, druidzie oraz barbarzyńcy.

Fragment rozgrywki pozwala nam również rzucić okiem na umiejętności poszczególnych postaci. Pokazano także drzewko rozwoju bohaterów, a także menu ekwipunku.

W wersji demonstracyjnej, którą mogli sprawdzić uczestnicy targów, zaimplementowano też wydarzenie sieciowe. W materiale widzimy, jak gracze wspólnie stawiają czoła bestii o nazwie Ashava.

Ponadto już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że stylistyka czwartej odsłony serii jest, zgodnie z zapowiedziami twórców, znacznie mroczniejsza, aniżeli w Diablo 3. Zmiana ta na pewno przypadnie do gustu miłośnikom starszych części.

Diablo 4 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wciąż nie znamy jednak daty premiery.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement