Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Blizzard w ostatniej chwili zrezygnował z zapowiedzi Diablo 4 na BlizzCon 2018

Diablo 4
Diablo 4

Jak podaje serwis Kotaku, firma Blizzard Entertainment rzekomo planowała podczas BlizzCon 2018 zapowiedzieć nową, pełnoprawną odsłonę serii Diablo, ale w ostatniej chwili z tego zrezygnowała. Zapowiedź miała mieć postać materiału wideo, na którym współzałożyciel studia, miał oświadczyć, że Diablo 4 jest w fazie rozwoju, ale firma nie jest jeszcze gotowa do zaprezentowania gry.

Informator blisko powiązany z firmą Blizzard zapewnia, że zespół pracujący nad Diablo nie jest jeszcze gotowy, aby zaprezentować, jak bardzo Diablo zmieniło się w ciągu kilku ostatnich lat, gdyż jego ewolucja nadal trawa. Kotaku donosi również, że Diablo 4 przeszło co najmniej dwie różne ścieżki rozwoju pod okiem różnych reżyserów.

Blizzard wcześniej dawał swojej społeczności sygnały, że podczas BlizzCon 2018 może nie dojść do ujawnienia czwartej części kultowej serii. 17 października firma opublikowała ciekawy post na blogu, który może sugerować, że Diablo 4 jest jednak w fazie produkcji:

To są bardzo ekscytujące czasy – obecnie wiele zespołów pracuje nad różnymi projektami Diablo i nie możemy się doczekać, aby powiedzieć wam o nich. . . kiedy przyjdzie na to odpowiedni czas.

Przypomnimy, że w miniony weekend  podczas BlizzCon 2018, zapowiedziana została gra Diablo Immortal, która powstała tylko z myślą o urządzeniach mobilnych. Rozwścieczyło to fanów serii, którzy oczekiwali zapowiedzi pełnoprawnej odsłony na komputery osobiste.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement