Blizzard w ostatniej chwili zrezygnował z zapowiedzi Diablo 4 na BlizzCon 2018

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Diablo 4
Diablo 4

Jak podaje serwis Kotaku, firma Blizzard Entertainment rzekomo planowała podczas BlizzCon 2018 zapowiedzieć nową, pełnoprawną odsłonę serii Diablo, ale w ostatniej chwili z tego zrezygnowała. Zapowiedź miała mieć postać materiału wideo, na którym współzałożyciel studia, miał oświadczyć, że Diablo 4 jest w fazie rozwoju, ale firma nie jest jeszcze gotowa do zaprezentowania gry.

Informator blisko powiązany z firmą Blizzard zapewnia, że zespół pracujący nad Diablo nie jest jeszcze gotowy, aby zaprezentować, jak bardzo Diablo zmieniło się w ciągu kilku ostatnich lat, gdyż jego ewolucja nadal trawa. Kotaku donosi również, że Diablo 4 przeszło co najmniej dwie różne ścieżki rozwoju pod okiem różnych reżyserów.

Blizzard wcześniej dawał swojej społeczności sygnały, że podczas BlizzCon 2018 może nie dojść do ujawnienia czwartej części kultowej serii. 17 października firma opublikowała ciekawy post na blogu, który może sugerować, że Diablo 4 jest jednak w fazie produkcji:

To są bardzo ekscytujące czasy – obecnie wiele zespołów pracuje nad różnymi projektami Diablo i nie możemy się doczekać, aby powiedzieć wam o nich. . . kiedy przyjdzie na to odpowiedni czas.

Przypomnimy, że w miniony weekend  podczas BlizzCon 2018, zapowiedziana została gra Diablo Immortal, która powstała tylko z myślą o urządzeniach mobilnych. Rozwścieczyło to fanów serii, którzy oczekiwali zapowiedzi pełnoprawnej odsłony na komputery osobiste.

Źródło: https://kotaku.com/sources-blizzard-pulled-diablo-4-announcement-from-bli-1830232246

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów