Diablo 4 – oficjalna zapowiedź i pierwsze materiały wideo!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Diablo 4
Diablo 4

Na ceremonii otwarcia targów Blizzcon doszło do oficjalnej zapowiedzi Diablo 4! Ponadto firma Blizzard zaprezentowała również zwiastun, zawierający fragmenty rozgrywki oraz materiał CGI.

Dzięki wszystkim materiałom promocyjnym dowiedzieliśmy się, że w zbliżającej się odsłonie na pewno znajdą się takie postacie jak czarodziejka, barbarzyńca oraz druid. W dniu premiery w ręce graczy zostanie natomiast oddanych 5 klas bohaterów.

Twórcy podkreślają również, że czwarta część serii będzie znacznie mroczniejsza względem swojej poprzedniczki. Deweloperzy sięgają do korzeni i chcą, aby stylistyka „czwórki” przypominała Diablo II.

Ujawniono również, że w miastach będzie się można natknąć na innych graczy. Nie zabraknie też stref PvP, w których zmierzymy się z innymi użytkownikami. Natomiast fabuła opowie o powrocie Lilih, czyli córki Mefisto, do Sanktuarium.

Diablo 4 wciąż znajduje się w fazie produkcji. Gra trafi na komputer osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nie ujawniono jednak daty premiery.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu zapowiedź gry została zdradzona przez reklamę artbooka.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów