Diablo 4 – oficjalna zapowiedź i pierwsze materiały wideo!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Diablo 4
Diablo 4

Na ceremonii otwarcia targów Blizzcon doszło do oficjalnej zapowiedzi Diablo 4! Ponadto firma Blizzard zaprezentowała również zwiastun, zawierający fragmenty rozgrywki oraz materiał CGI.

Dzięki wszystkim materiałom promocyjnym dowiedzieliśmy się, że w zbliżającej się odsłonie na pewno znajdą się takie postacie jak czarodziejka, barbarzyńca oraz druid. W dniu premiery w ręce graczy zostanie natomiast oddanych 5 klas bohaterów.

Twórcy podkreślają również, że czwarta część serii będzie znacznie mroczniejsza względem swojej poprzedniczki. Deweloperzy sięgają do korzeni i chcą, aby stylistyka „czwórki” przypominała Diablo II.

Ujawniono również, że w miastach będzie się można natknąć na innych graczy. Nie zabraknie też stref PvP, w których zmierzymy się z innymi użytkownikami. Natomiast fabuła opowie o powrocie Lilih, czyli córki Mefisto, do Sanktuarium.

Diablo 4 wciąż znajduje się w fazie produkcji. Gra trafi na komputer osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nie ujawniono jednak daty premiery.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu zapowiedź gry została zdradzona przez reklamę artbooka.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów