Devil May Cry HD Collection trafi na PS4, XONE i PC

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Kolekcja, która pierwotnie została wydana na Xbox 360 oraz PS3 już wkrótce przeskoczy na aktualną generację. Capcom zapowiedział wydanie Devil May Cry HD Collection, w którego skład wchodzą wszystkie odsłony z PS2, na PS4, XONE i PC 13 marca 2018 r. w cenie ok. 110 zł. Jeśli ktoś nie miał do czynienia z tą serią, warto po premierze kolekcji jak najszybciej nadrobić zaległości.

Plotki o zapowiedzi Devil May Cry 5 na jutrzejszym Playstation Experience bądź przyszłorocznym E3 niebezpiecznie nabierają rozpędu i wiele osób z branży, łącznie z aktorem głosowym powiązanym z serią, ‚delikatnie’ potwierdza istnienie zupełnie nowej odsłony, w której poza Nero i Dante pojawi się również Vergil, więc coś musi być na rzeczy.

Capcom w HD Collection na obecną generację nie zapowiedział na ten moment żadnych większych upiększeń względem pierwszego wydania.

Zwiastun kolekcji na PS3/X360:

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/devil-may-cry-hd-collection-coming-ps4-xbox-one-pc-march-13

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów