Devil May Cry 3 – natychmiastowa zmiana broni potwierdzona w Switchowej wersji gry!

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom ujawnił kolejną niespodziankę przygotowaną dla Switchowej wersji kultowego Devil May Cry 3. Po świetnie zapowiadającym się „Free Style” umożliwiającym zmianę stylu walki w dowolnym momencie, nowa wersja gry zaoferuje nam także możliwość natychmiastowej zmiany broni, w stylu chociażby Devil May Cry V. Jest to kolejna ogromna zmiana, która zdecydowanie powinna zadowolić wszystkich fanów cyklu.

Wszystko wskazuje na to, że Devil May Cry 3 na Nintendo Switch będzie definitywnym wydaniem gry i pozostaje mieć nadzieję, że wszystkie nowości w postaci aktualizacji trafią również na pozostałe platformy. Capcom ma w zanadrzu jeszcze jedną zapowiedź związaną z Devil May Cry 3, jednak jej szczegóły poznamy dopiero 13 lutego. Devil May Cry 3 na Nintendo Switch zadebiutuje tydzień później, 20 lutego, wyłącznie w wersji cyfrowej.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów