Devil May Cry 3 na Nintendo Switch z lokalnym trybem kooperacji

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom po raz kolejny zaskakuje. Studio ujawniło dzisiaj trzecią i zarazem ostatnią niespodziankę przygotowaną dla Switchowej wersji kultowego Devil May Cry 3. Gracze poza natychmiastową zmianą broni oraz stylów oficjalnie otrzymają również lokalny tryb kooperacji w trybie Bloody Palace. Podczas rozgrywki jeden z graczy pokieruje Dante, a drugi wcieli się w Vergila, kontynuując odwieczny konflikt braci. Specjalną wiadomość od producenta Matta Walkera zobaczycie we wpisie załączonym poniżej.

Jeśli twórcy nie udostępnią z czasem wszystkich wymienionych nowości na pozostałych platformach, zdecydowanie możemy tutaj mówić o dostępnej na wyłączność konsoli Nintendo Switch definitywnej wersji tego kultowego klasyka. Capcom jak dotąd nie poruszał tej kwestii, więc nie pozostaje nic innego, jak czekać na premierę, która już 20 lutego i rozwianie wszelkich wątpliwości.

Devil May Cry 3 – Kooperacja w Bloody Palace – Galeria:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów