Devil May Cry 5 – rozwój gry jest skończony w 75%, nowe informacje już tego lata

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Devil May Cry 5 to najnowsza produkcja od studia Capcom, która ma zadebiutować przed końcem marca 2019 roku. Jak podają najnowsze informacje, wydawca nie będzie zmuszony opóźniać premiery gry.

Najnowszy numer Famitsu potwierdził, że rozwój gry jest ukończony w 75%, co zdecydowanie napawa fanów optymizmem. Magazyn zawiera także kilka dodatkowych informacji fabularnych, które mówią o tym, że w kolejnej części znanej już serii gier będziemy mieli do czynienia z najsilniejszym Nero i Dante do tej pory. W świecie demonów dzieje się coś tajemniczego, a Nero za wszelką cenę pragnie odzyskać coś, co wcześniej utracił. Dostaliśmy również potwierdzenie, że więcej informacji o grze poznamy tego lata.

W ostatnim odcinku Capcom TV reżyser Devil May Cry 5Hideaki Itsuno, wraz z producentami, Michiteru OkabeMatthew Walkerem, potwierdzili prace nad wersją demonstracyjną ich nowej gry. Nie wyrazili się oni dość jasno, lecz prawdopodobnie mowa była o grywalnym demie, które zostanie dostarczone na Gamescomie pod koniec sierpnia tego roku.

Devil May Cry 5 ma zadebiutować przed końcem marca przyszłego roku. Gra pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Devil May Cry 5 – zwiastun produkcji

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów