Devil May Cry 5 nie dostanie dodatkowej zawartości

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Devil May Cry V

Devil May Cry 5 okazał się świetną grą, a fani z całego świata liczą na to, że Capcom wyda dodatkową zawartość dla swojej najnowszej produkcji.

Jeden z fanów zapytał na Twitterze, czy gracze dostaną możliwość poznania historii z perspektywy Trish lub Lady. Okazało się, że zakończono wszelkie prace nad grą i nie ma szans na dodatki, które wprowadzą kolejne grywalne postaci.

Matt Walker przyznał, że sam chciałby zagrać dodatkowymi postaciami, ale nie ma na to szans. Dodał również, że w niedalekiej przyszłości mogą pojawić się kolejne części Resident Evil, bo remake drugiej części okazał się sporym sukcesem.

Na razie nie zapowiedziano kolejnej gry z serii Resident Evil, ale prawdopodobnie jest już ona w procesie produkcji.

Devil May Cry 5 też radzi sobie dobrze, kilka tygodni po debiucie gra została sprzedana w ponad 2 milionach egzemplarzy, a ilość pewnie wzrośnie po większych przecenach. Sam Hideaki Itsuno potwierdził, że ekipa odpowiedzialna za grę pracuje nad nowym projektem.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/04/24/devil-may-cry-5-dlc-planned-development-has-ceased/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów