Devil May Cry 5 już oficjalnie? Capcom zarejestrował domenę!

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

GMO Internet Group, które zarejestrowało swego czasu dla Capcomu m.in. domenę Monster Hunter World i Resident Evil 7, w zeszłym miesiącu, 17 maja, zatwierdziło kolejną, dotyczącą serii Devil May Cry. Domena została odpowiednio nazwana devilmaycry5.com i jak podaje jeden z użytkowników twittera, strona znajduje się już na dedykowanych serwerach i wyłącznie czeka na otwarcie.

Również sama jej nazwa została przystosowana do użytku 1 czerwca, czyli niecałe 2 tygodnie przed targami E3. Wszystko zaczyna się więc układać w jedną spójną całość. Nawet wpisy Hideaki Itsuno z zeszłego roku, który podkreślał, że prace nad jego nowym projektem przebiegają sprawnie, ale na E3 2017 nie będzie w stanie się pojawić. Devil May Cry V nadchodzi i raczej już nic nie będzie w stanie go powstrzymać. Czekacie?

Źródło: https://www.resetera.com/threads/devil-may-cry-5-domain-registered-resident-evil-2-domain-updated-more.46625/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów