Destiny: Rise of Iron oficjalnie zapowiedziane – zobacz pierwszy zwiastun

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzisiaj Bungie i Activision oficjalnie ogłosili, nowy dodatek do gry Destiny, który będzie nosił tytuł Destiny: Rise of Iron. W nowym rozdziale serii gracze powrócą do miejsca, w którym rozpoczęła się ich przygoda i połączą siły z jednym z największych bohaterów Destiny, by wspólnie stawić czoło przeciwnikowi z przeszłości.

Rise of Iron trafi do sprzedaży 20 września bieżącego roku i będzie dostępne na PlayStation 4 oraz Xbox One. Do gry konieczne są poprzednie rozszerzenia do Destiny, czyli The Taken King (zawiera I i II rozszerzenie), które jest sprzedawane oddzielnie. Cena Rise of Iron to 129 zł, czyli stanowczo za drogo, tym bardziej, że na podstawie poprzednich rozszerzeń jesteśmy w stanie przewidzieć jak dużej zawartości możemy się spodziewać.

Pete Parsons, dyrektor generalny Bungie, nie kryje zadowolenia z nowej zawartości:

Rise of Iron to emocjonujący dodatek do uniwersum Destiny. Wciąż zaskakuje i inspiruje nas energia oraz entuzjazm stale powiększającej się społeczności Destiny.

A oto pierwszy zwiastun Destiny: Rise of Iron w polskiej wersji językowej.

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. Artek pisze:

    No tak a CI na PS3 stracą sens grania bez tego dodatku. Bo nie będą mieli dostępu do lepszych broni.

    • Kamil Kościelniak pisze:

      Niestety konsole poprzedniej generacji nie są już chętnie wspierane dodatkami przez twórców. W przypadku gier sieciowych jest to szczególnie dotkliwe dla graczy.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów