Destiny: House of Wolves gameplay oraz wieczorny steam

| @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

Wczoraj wieczorem wyjęliśmy z napędów Playstation 4 grę Wiedźmin 3 i zaczęliśmy grać wraz z Kamilem w nowy dodatek do Destiny – House of Wolves. Trzy misje z nowej zawartości Destiny możecie zobaczyć na naszych nagraniach poniżej.

Na razie mamy małe rozczarowanie, gdyż w czasie rozgrywania misji fabularnych nie spotkaliśmy żadnej nowej lokalizacji. Czyżby Bunge miało zrobione te misje już na premierę gry? Oczywiście nie liczymy tu social space o nazwie Vestian Outpost, które jest zupełnie nowym miejscem spotkań dla graczy. Lokacja zwróciła naszą uwagę przede wszystkim bronią oferowaną przez sklepikarzy – niektóre egzemplarze to prawdziwe machiny do zabijania obcych. Podobnie jak na ziemi można popatrzeć tu na ładny widok:

Grając w misje z DLC House of Wolves na swojej drodze spotkaliśmy kilka nowych rodzajów Fallenów oraz pułapki zwalniające. Te ostatnie generują gesty dym, który spowalnia ruchy naszego bohatera. Szybko również (już po pierwszej misji) dostaliśmy jako nagrodę nową fioletową broń . Niepozornie wyglądający Vestian Dynasty. Ma duże obrażenia (nawet przy strzałach z daleka), strzela szybko oraz posiada spory magazynek. Jest to świetna alternatywa dla shotguna, choć wymaga sporo precyzji.

Dziś wieczorem około 23:30 będziemy grać dalej w Destiny: House of Wolves. Zagramy przede wszystkim w nowy strike – The Shadow Thief. Naszą transmisję obejrzeć będziecie mogli na żywo na kanale Twitcha – Gamerwebpl. Zapraszamy! Poniżej wcześniej wspomniany gameplay z trzech nowych misji:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów