Deathloop ze sporą aktualizacją. Arkane Studios usprawnia swój najnowszy hit

Deathloop

Deathloop zaliczył niesamowity debiut, od razu stając się murowanym kandydatem do gry roku. Arkane Studios nie osiada jednak na laurach i stale rozwija swoje najnowsze dzieło.

Arkane Studios wypuściło pierwszą dużą aktualizację do Deathloop, zarówno na PC, jak i na PlayStation 5. Łatka na najnowszej konsoli Sony waży około 5GB i wprowadza ekran kalibracji HDR, wskaźnik słabej jakości połączenia sieciowego, poprawia sporo aspektów rozgrywki, ruchy kamery oraz zachowanie postaci niezależnych.

Sprawdź też: Recenzja DEATHLOOP – ja chcę tylko przerwać tę je***ą pętlę

Aktualizacja na komputerach osobistych zajmie trochę więcej miejsca, bowiem aż około 11GB. Ten update wprowadzi za to obsługę wibracji oraz dźwięku w kontrolerze DualSense, wsparcie dla technologii NVIDIA DLSS, możliwość zmiany mgły i tak jak na PS5, wskaźnik słabego połączenia sieciowego oraz usprawnienie dla rozgrywki, kamery oraz AI.

Deathloop zadebiutowało 14 września na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsoli PlayStation 5. Sprawdzaliście najnowszą produkcję od twórców Dishonored? Jak wrażenia?