Death Stranding – zobaczcie zwiastun przedstawiający nową postać

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca, Sony Interactive Entertainment, oraz deweloper, studio Kojima Productions, udostępnili w sieci nowy zwiastun Death Stranding. Trailer trwa dwie minuty i przedstawia nową postać – Heartmana, w którego wciela się Nicolas Winding Refn. Postać została po raz pierwszy przedstawiona 20 lipca w San Diego podczas Comic-Con 2019.

Heartman to postać wyjątkowo intrygująca, choć nie powinno nas to specjalnie dziwić – w końcu za scenariusz odpowiedzialny jest sam Kojima. Mężczyzna jest sojusznikiem Sama, a jego przydomek nie jest przypadkowy – serce bohatera zatrzymuje się co 21 minut i umiera on na 3 minuty. Podczas przejścia „na drugą stronę” stara odszukać się swojej rodziny.

Death Stranding pojawi się już 8 listopada, wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Jeśli chcecie poznać zawartość różnych wersji produkcji, zachęcam do kliknięcia w ten link.

Wspomniany zwiastun prezentujący postać Heartmana

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów