DayZ – zobacz rozgrywkę w wersji Xbox One X

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

DayZ to survivalowa gra MMO, w której gracz musi sobie poradzić w wielkim otwartym świecie opanowanym przez apokalipsę zombie. O produkcji po kilku latach odsiadki w Early Access, wielu graczy już zdążyło zapomnieć. Gra w ciągu kilku lat przeszła daleką drogę, ale wciąż nie jest produktem, z którego nawet najwierniejsi fani marki, mogą być do końca zadowoleni. Jakiś czas temu była zapowiedziana,także konsolowa wersja i wygląda na to, że już niedługo doczekamy się jej na sprzęcie Microsoftu.

W czasie PAX East zaprezentowano pierwszy gameplay z konsoli Xbox One X . Developer Bohemia Interactive ogłosił, że gra będzie działać w dwóch trybach: rozdzielczości 4K i 30 klatkach na sekundę oraz rozdzielczości 1080p i 50 do 60 klatek na sekundę.

DayZ ma zostać wydane w programie wczesnego dostępu na konsoli Xbox One jeszcze w tym roku. Wersja na PlayStation 4 swoją premierę będzie miała w późniejszym okresie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów