Darmowe weekendowe granie – sprawdź w co można pograć za darmo

Fallout 76 footage e1542629112788

Nareszcie rozpoczął się weekend. Jeśli jeszcze nic nie kupiliście w czasie świątecznych okazji i zastanawiacie się, w co pograć, warto skorzystać z darmowego weekendu. W tym tygodniu bezpłatnie można ogrywać Soul Calibur 6, DayZ oraz Fallout 76. Warto zwrócić uwagę także na niedawno uruchomioną grę F2P – eFootball PES 2020 Lite.

Fallout 76

Fallout 76 Beta
Fallout 76
  • Czas darmowej gry: do 16 grudnia – godzina 18.00
  • Platforma: PlayStation 4, Xbox One

Fallout 76 to najnowsza część popularnej już serii gier RPG, za którą odpowiedzialna jest Bethesda. Fallout 76 to prequel poprzednich czterech części cyklu. Akcja rozgrywa się w USA w zachodniej Virginii, gdzie nasz bohater po 25 latach wychodzi z krypty o numerze 76. Ta część jest mocno nastawiona na multiplayer i współpracę pomiędzy graczami, bowiem razem z nami kryptę opuszczą inni gracze, których będziemy mogli spotkać podczas zwiedzania postapokaliptycznego świata.

Produkcja została bardzo słabo przyjęta przez graczy, ale za darmo warto dać jej szansę.

Soul Calibur 6

soulcalibur vi

  • Czas darmowej gry: do 15 grudnia
  • Platforma: Xbox One

Soul Calibur VI przez wielu recenzentów uznawany jest za najlepszą bijatykę obecnej generacji i idealny powrót marki po wieloletniej przerwie. W serwisie opencritic produkcja na ten moment może się pochwalić średnią ocen na poziomie 85/100. Warto więc przekonać się samemu, czy ta gra przypadnie Wam do gustu.

DayZ

DayZ

  • Czas darmowej gry: do 15 grudnia
  • Platforma: Xbox One

DayZ to survivalowa gra MMO, w której gracz musi sobie poradzić w wielkim otwartym świecie opanowanym przez zombie. Na jednej mapie znajduje się 60 graczy, którzy mają tylko jeden cel – przeżyć za wszelką cenę najdłużej, jak się da. Przez brak zapisów gry i dodatkowych żyć każda podjęta decyzja jest brzemienna w skutki, a każdy błąd może kosztować życie. Porażka oznacza utratę wszystkiego i konieczność rozpoczęcia od zera.

eFootball PES 2020 Lite

  • Czas darmowej gry: bez ograniczeń, gra w modelu F2P
  • Platforma: Xbox One i PlayStation 4

Od 11 grudnia możecie zagrać za darmo w eFootball PES 2020 Lite. Produkcja jest dostępna w modelu F2P. Zawartość gry oprócz myClub, obejmują inne tryby, a także niektóre zespoły z pełnej wersji. PES 2020 LITE umożliwia rozgrywanie meczów online przeciwko posiadaczom pełnej wersji.