DayZ zostanie wydane na PlayStation 4 w 2019 roku

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

DayZ przygotowywane przez Bohemia Interactive już w przyszłym roku ma zadebiutować na PlayStation 4. Informacja ta pojawiła się w informacji prasowej, w której ogłoszono, że na Xbox One i PC tytuł sprzedał się już w nakładzie 4 milionów sztuk.

DayZ na PlayStation 4 zapowiedziano w 2014 roku, ale nie podano wówczas chociażby przybliżonej daty premiery. Pod koniec tego roku DayZ opuści Early Access i zadebiutuje w finalnej wersji na Xboksie One. Dopiero po wydaniu na konsoli Microsoftu gra pojawi się na sprzęcie Sony.

Eugen Harton, główny producent gry,  stwierdził ostatnio, że im więcej graczy tym lepiej. Choć ostatnie dwa lata dla studia nie były najlepsze, to wygląda na to, że w końcu deweloper i jego projekt, wychodzą powoli na prostą. To dobry czas by poszerzyć bazę graczy.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/11/17/dayz-ps4-release-window-later-2019/#/slide/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów