DayZ zadebiutuje w 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

DayZ to produkcja, o której po czterech latach odsiadki w Early Access, wielu graczy już dążyło zapomnieć. Produkcja w tym okresie przeszła daleką drogę, ale wciąż nie jest produktem, z którego nawet najwierniejsi fani marki, mogą być do końca zadowoleni. Twórcy jednak zapowiadają, że zbliża się koniec wczesnego dostępu i gra ostatecznie zadebiutuje w 2018 roku i to nie tylko w edycji na komputery osobiste, ale także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

DayZ jest dostępne na platformie Steam i już do końca roku nie otrzyma żadnych aktualizacji. W 2018 ma pojawić się beta gry, która po wgraniu sporej aktualizacji do wersję 0.63, wprowadzi spore zmiany w systemie walki oraz poprawi optymalizację. Także w przyszłym roku ma zadebiutować ostateczna wersja 1.0, ale na razie nie znamy chociażby przybliżonej daty, tak więc nie ma co się nastawiać na pierwsze dwa kwartały.

DayZ to survivalowa gra MMO, w której gracz musi sobie poradzić w wielkim otwartym świecie opanowanym przez apokalipsę zombie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz