DayZ zadebiutuje w 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

DayZ to produkcja, o której po czterech latach odsiadki w Early Access, wielu graczy już dążyło zapomnieć. Produkcja w tym okresie przeszła daleką drogę, ale wciąż nie jest produktem, z którego nawet najwierniejsi fani marki, mogą być do końca zadowoleni. Twórcy jednak zapowiadają, że zbliża się koniec wczesnego dostępu i gra ostatecznie zadebiutuje w 2018 roku i to nie tylko w edycji na komputery osobiste, ale także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

DayZ jest dostępne na platformie Steam i już do końca roku nie otrzyma żadnych aktualizacji. W 2018 ma pojawić się beta gry, która po wgraniu sporej aktualizacji do wersję 0.63, wprowadzi spore zmiany w systemie walki oraz poprawi optymalizację. Także w przyszłym roku ma zadebiutować ostateczna wersja 1.0, ale na razie nie znamy chociażby przybliżonej daty, tak więc nie ma co się nastawiać na pierwsze dwa kwartały.

DayZ to survivalowa gra MMO, w której gracz musi sobie poradzić w wielkim otwartym świecie opanowanym przez apokalipsę zombie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Generation Zero będzie grywalne na Gamescomie. Zobacz nowy zwiastun - https://t.co/57g1Q1nogc https://t.co/s6rrPLNqyd
Nowy zwiastun The Quiet Man ze sporą dawką mordobicia - https://t.co/nuXEZj8nbs https://t.co/VlOZWqebKe

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch