Days Gone – nowe wideo z licznymi informacjami

Oraz telewizyjna reklama produkcji Bend Studio

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.

Premiera Days Gone zbliża się wielkimi krokami. Twórcy nie dają zapomnieć graczom o swojej produkcji, czego efektem są co raz to nowsze materiały promocyjne.

Tym razem do sieci trafiła reklama telewizyjna produkcji Bend Studio, a także 6-minutowy film, przedstawiający nieznane wcześniej fakty, dotyczące gry.

Twórcy postarali się, aby w 30-sekundowym spocie zmieścić wszystkie emocje i rozterki, które targają głównym bohaterem. Ponadto podkreślili również, że świat ich najnowszej produkcji, jest naprawdę niebezpieczny.

Drugi ze wspomnianych materiałów pozwala nam rzucić okiem na kilka nowych, niepublikowanych wcześniej fragmentów rozgrywki.

Ponadto dowiadujemy się z niego ciekawych informacji, dotyczących najnowszej produkcji Bend Studio.  Być może nie wszystkie z nich są czymś nowym, ale znalazło się również miejsce na kilka niespodzianek.

Największa z nich wydaje się motocykl, którym porusza się główny bohater gry. Z opublikowanego materiału dowiadujemy się, że pojazd Deacona posiada 4 koła, z czego dwa są ukryte.

Wideo poświęcą dużo czasu samej walce, a także podkreśleniu, że w świecie stworzonym przez Bend Studio każdy, poluje na każdego, a zagrożenie czyha na każdym kroku.

Warto dodać, że twórcy na początku marca ujawnili ile czasu zajmie ukończenie ich najnowszej produkcji. W tym samym czasie poinformowali również, że same sceny przerywnikowe trwają łącznie 6 godzin.

Days Gone zadebiutuje na rynku już 26 kwietnia. Tytuł trafi wyłącznie na konsole PlayStation 4.

Reklama telewizyjna Days Gone

Materiał z nieznanymi wcześniej informacjami

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów