Znamy długość rozgrywki Days Gone

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Days Gone
Days Gone

Days Gone wydaje się najważniejszą pewną premierą Sony Interactive Entertainment w tym roku. Jeżeli sądziliście, że motyw zombie został już wyczerpany, jesteście w błędzie, wystarczy zmienić ich nazwę i można przygotować nową produkcję o podobnej tematyce.

Nadchodząca produkcja Bend Studio porównywana jest nawet do The Last of Us, a to dobry prognostyk. Sam Chris Reese stwierdził, że gra jest ogromna i jeszcze nikt w studiu jej nie ukończył.

Okazuje się, że na ukończenie wątku głównego trzeba będzie poświęcić 30 godzin z czego 6 godzin to przerywniki filmowe. To bardzo dużo, szczególnie dla kogoś, kto nieszczególnie za nimi przepada. Chyba w tej kwestii góruje jedynie Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots. Dla porównania The Last of Us, które chwalone jest za filmowe doznania, miało tylko półtora godziny przerywników.

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia bieżącego roku wyłącznie na PlayStation 4.

Źródło: https://cogconnected.com/2019/03/days-gone-length-is-about-30-hours-with-a-lot-of-cutscenes/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów