Darmowy weekend ze Steep na PC, Xbox One i PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Ubisoft poinformował dzisiaj, że w najbliższy weekend gra Steep będzie dostępna za darmo na wszystkich możliwych platformach. Z tej też okazji producent opublikował nowy zwiastun gry, który możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli jeszcze nie wypróbowaliście ekstremalnych sportów zimowych w domowym zaciszu, macie ku temu doskonałą okazję. Gdy tytuł przypadnie wam do gustu, to nie pozostanie wam nic innego jak skorzystać z weekendowych promocji, którymi został objęte wersje na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Gra Steep miała premierę na początku grudnia zeszłego roku i po kiepskim pierwszym tygodniu sprzedaży, zaczęła przekonywać do siebie coraz więcej graczy. Produkcja przez kilka tygodniu utrzymywała się w pierwszej dziesiątce listy najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii.

Steep darmowy weekend – zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów