Darmowe dema Hollow i Fear Effect Sedna już niebawem dostępne na platformie Steam

Forever Entertainment wykłada karty na stół.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Dla Forever Entertainment, polskiego wydawcy i producenta gier, druga połowa roku zapowiada się ekscytująco i pracowicie. Do końca roku firma z Gdyni ma wydać cztery, nieźle zapowiadające się tytuły na PC. Hollow to pierwszoosobowy horror, którego akcja rozgrywa się na stacji kosmicznej, Fear Effect Sedna to kontynuacja świetnej serii z pierwszego PlayStation, Shadow Over Isolation to klimatyczna przygodówka w pierwszej osobie, z kolei Prodigy to taktyczne RPG w klimatach fantasy.

Każdy z tych tytułów nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty premiery, ale wydawca zdaje się być pewien ich jakości. Na Twitterze zapowiedział bowiem, że już niebawem na Steamie ukażą się bezpłatne wersje demonstracyjne wszystkich czterech gier.

W każdym tygodniu, do dystrybucji cyfrowej trafia mnóstwo nowych produkcji od małych deweloperów. Często się zdarza tak, że w gąszczu przeciętnych gier może się zgubić wiele wartościowych tytułów. Małym wydawcom i producentom trudno jest dotrzeć do graczy, tak więc darmowa zawartość jest świetnym sposobem by zwrócić na siebie ich uwagę. Jest to stara, ale bardzo dobra forma promocji, o ile zawartość wersji demonstracyjnej stoi na wysokim poziomie.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Neutron pisze:

    Na Hollow już się czaje od kilku miesięcy. Był już zimą chyba sopory gameplay, Co prawda tematyka oklepana, ale tego typu klimaty mają wzięcie.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów