Dark Souls 3 w marcowym Humble Monthly Bundle

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę
Humble Monthly Bundle marzec 2018
Humble Monthly Bundle marzec 2018

Luty był naprawdę dobry, jeśli chodzi o Humble Monthly Bundle. Oprócz Civilization VI oraz Owlboya, za 12 dolarów, można było też zdobyć chociażby świetne Life is Strange, Tacoma czy też Snake Pass. Kolejna comiesięczna paczka od Humble Bundle również nieźle się zaczyna. Została przedstawiona pierwsza gra z dodatkiem:

  • Dark Souls III
  • Dark Souls III DLC – Ashes of Ariandel

Dark Souls III to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG akcji, która zapoczątkowane została w 2011 roku przez japońskie studio From Software. Gry z cyklu cieszą się ogromną popularnością na całym świecie pomimo, że poziom trudności rozgrywki jest bardzo wysoki.  Naszym zadaniem jest przemierzanie rozległego świata oraz poznanie historii gry poprzez rozmowy z napotkanymi postaciami, wypełnianie zadań czy eksploracji terenu. Produkcja zadebiutowała 12 kwietnia 2016 roku.

Jeśli zdecydujecie się już teraz na zakup Humble Monthly Bundle, wszystkie wyżej wymienione gry będziecie mogli dodać od razu do konta Steam. Pozostałe produkcje zostaną ujawnione w marcu.

Źródło: https://www.humblebundle.com/monthly

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów