Yakuza 0 i The Division dostępne w lutowej ofercie Humble Monthly Bundle!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Yakuza 0 The Division Humble Monthly Bundle
Yakuza 0 The Division Humble Monthly Bundle

Niezwykle ciekawe produkcje trafią niedługo do graczy, którzy korzystają z usługi Humble Monthly Bundle. W sieci pojawiły się dziś informacje, które zdradziły pierwsze dwa tytuły wchodzące w skład lutowej oferty. Będą nimi Yakuza 0 oraz The Division!

Humble Monthly Bundle to subskrypcja, która pozwala graczom korzystającym z tej usługi, na pobranie co miesiąc nowego zestawu gier. Jej koszt to 12 dolarów za 4 tygodnie. Subskrybenci na pewno nie będą więc narzekać na lutowe pozycje, zwłaszcza, że wyżej wymienione gry, to dopiero dwa z kilku tytułów, które będą dostępne w lutym.

Jeśli posiadacie aktywną subskrypcję Humble Monthly Bundle, to możecie już pobrać Yakuze 0 oraz The Division. Pozostałe gry będą dostępne do pobrania na początku przyszłego miesiąca.

Źródło: https://www.humblebundle.com/monthly?partner=wario64

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów