Dark Devotion – sprawdź najnowszy materiał z mrocznego RPG

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Dark Devotion
Dark Devotion

Oficjalna data premiery Dark Devotion nie została jeszcze zdradzona. Według wcześniejszych zapowiedzi to mroczne RPG powinno ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym kwartale. Twórcy, studio Hibernian Workshop, w pocie czoła pracują nad swoim projektem, o czym możecie przekonać się z poniższego materiału. Jest to trzecia, a zarazem ostatnia część dziennika deweloperów, pozwalająca przyjrzeć się bliżej procesowi tworzenia. Przypomnijmy, że debiutancka produkcja studia Hibernian Workshop będzie dostępna dla użytkowników Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz PC

Dark Devotion Screen

Dark Devotion jest grą z gatunku RPG akcji, zrealizowaną w klimatycznej, pikselowej oprawie graficznej. Fabuła opowie historię rycerza zakonu templariuszy, dla którego odwieczne cierpienie oraz walka o zbawienie jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Motywem przewodnim produkcji będzie walka z wymagającymi, niewybaczającymi błędów bossami. Rozbudowana mechanika oraz wiele dostępnych broni umożliwią elastyczne podejście do każdego rodzaju przeciwnika.

Dark Devotion – dziennik deweloperów

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów