Dark Devotion – mroczne RPG zadebiutuje już wkrótce

| | Przeczytasz w 1 minutę
Dark Devotion
Dark Devotion

Oficjalna data premiery Dark Devotion nie została jeszcze podana, ale twórcy zapewniają, że to już wkrótce. Debiutancka produkcja studia Hibernian Workshop będzie dostępna dla użytkowników Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz PC. Twórcy opublikowali także kolejny trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

Dark Devotion jest grą z gatunku RPG akcji, zrealizowaną w klimatycznej, pikselowej oprawie graficznej. Fabuła opowie historię rycerza zakonu templariuszy, dla którego odwieczne cierpienie oraz walka o zbawienie jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Motywem przewodnim produkcji będzie walka z wymagającymi, niewybaczającymi błędów bossami. Rozbudowana mechanika oraz wiele dostępnych broni umożliwią elastyczne podejście do każdego rodzaju przeciwnika.

Dark Devotion – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Among the Sleep zmierza na Nintendo Switch https://t.co/ayFArgYAGu https://t.co/gYRX8rkaMJ
Yakuza Kiwami już w przyszłym miesiącu trafi na komputery osobiste https://t.co/QkQjeeSXEM https://t.co/JVaz93fRyF

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch