Dark Devotion pod koniec miesiąca trafi na PlayStation 4 i Nintendo Switch

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Dark Devotion, mroczny RPG od studia Hibernian Workshop już pod koniec miesiąca zadebiutuje na kolejnych platformach. The Arcade Crew, będące wydawcą gry, poinformowało dzisiaj, że już 24 października w ten intrygujący tytuł będziemy mogli zagrać na konsoli PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Dark Devotion jest grą z gatunku RPG akcji, zrealizowaną w klimatycznej, pikselowej oprawie graficznej. Fabuła opowie historię rycerza zakonu templariuszy, dla którego odwieczne cierpienie oraz walka o zbawienie jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem.

Motywem przewodnim produkcji będzie walka z wymagającymi, niewybaczającymi błędów bossami. Rozbudowana mechanika oraz wiele dostępnych broni umożliwią elastyczne podejście do każdego rodzaju przeciwnika. Najnowszy zwiastun gry zobaczycie poniżej.

Dark Devotion – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów