Czarny rynek od dziś dostępny w Call of Duty: Black Ops 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Od dziś wszyscy gracze Call of Duty: Black Ops 4 mogą odwiedzić Czarny Rynek. To miejsce, w którym będziemy mogli nabyć nowe bronie i wiele innych przedmiotów. Dziś Czarnym rynek jest dostępny wyłącznie na PlayStation 4, a za tydzień pojawi się na Xboksie One i PC.

Kontrabanda to najważniejszy element, ponieważ po osiągnięciu danych wymagań będziemy odblokowywać nowe przedmioty, za które nie będziemy musieli płacić. To oznacza, że gracz będzie mógł zmodyfikować swój sprzęt, a zawartość będzie pojawiać się wraz z otwarciem nowych operacji. Pierwszy zrzut będzie miał miejsce podczas operacji Pierwsze Uderzenie.

Operacje zawierają:

  • nowe postaci do trybu Blackout
  • stroje dla postaci (Specjalizacji)
  • charakterystyczne bronie
  • gesty/emotki

Czarny Rynek będzie zawierał specjalne wyzwania, dzięki którym zdobędziemy dodatkowe przedmioty. Pierwsze z nich będzie dostępne od jutra.

Blackmarket 2

Pierwsze wyzwanie jest związane z Halloween i zawiera wiele nowych przedmiotów, których do tej pory nie mogliśmy zobaczyć. Następne wyzwania będą pojawiać się cyklicznie i na ściśle ograniczony czas.

W listopadzie pojawi się również sklep umożliwiający nam zakup losowo dostępnych przedmiotów. Sklep będzie odświeżany co tydzień, więc gracze powinni znaleźć coś dla siebie.

To jak na razie najbliższe popremierowe nowości przygotowane dla Call of Duty: Black Ops 4.

Źródło: https://blog.activision.com/t5/Call-of-Duty/Call-of-Duty-Black-Ops-4-The-Black-Market-Customization-and/ba-p/10876185

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów