Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Czarny rynek od dziś dostępny w Call of Duty: Black Ops 4

Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Od dziś wszyscy gracze Call of Duty: Black Ops 4 mogą odwiedzić Czarny Rynek. To miejsce, w którym będziemy mogli nabyć nowe bronie i wiele innych przedmiotów. Dziś Czarnym rynek jest dostępny wyłącznie na PlayStation 4, a za tydzień pojawi się na Xboksie One i PC.

Kontrabanda to najważniejszy element, ponieważ po osiągnięciu danych wymagań będziemy odblokowywać nowe przedmioty, za które nie będziemy musieli płacić. To oznacza, że gracz będzie mógł zmodyfikować swój sprzęt, a zawartość będzie pojawiać się wraz z otwarciem nowych operacji. Pierwszy zrzut będzie miał miejsce podczas operacji Pierwsze Uderzenie.

Operacje zawierają:

  • nowe postaci do trybu Blackout
  • stroje dla postaci (Specjalizacji)
  • charakterystyczne bronie
  • gesty/emotki

Czarny Rynek będzie zawierał specjalne wyzwania, dzięki którym zdobędziemy dodatkowe przedmioty. Pierwsze z nich będzie dostępne od jutra.

Blackmarket 2

Pierwsze wyzwanie jest związane z Halloween i zawiera wiele nowych przedmiotów, których do tej pory nie mogliśmy zobaczyć. Następne wyzwania będą pojawiać się cyklicznie i na ściśle ograniczony czas.

W listopadzie pojawi się również sklep umożliwiający nam zakup losowo dostępnych przedmiotów. Sklep będzie odświeżany co tydzień, więc gracze powinni znaleźć coś dla siebie.

To jak na razie najbliższe popremierowe nowości przygotowane dla Call of Duty: Black Ops 4.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement