Cyberpunk 2077 z godzinną konferencją na tegorocznym E3!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

W lutym dowiedzieliśmy się, że CD Projekt RED pojawi się na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Obecność najnowszej gry studia, Cyberpunk 2077, nie była jeszcze pewna, jednak już w kwietniu zostało to oficjalnie potwierdzone.

Redaktor naczelny Everyeye.it udostępnił na Facebooku informację o tym, że jest umówiony na godzinną prezentację CD Projekt RED podczas E3 2018. W takim wypadku możemy spodziewać się wielu konkretnych informacji o najnowszej produkcji polskiego studia.

Nie jest jednak pewne, czy konferencja ta będzie dostępna publicznie. Istnieje możliwość, że będzie to zamknięte spotkanie, a informacje tam ujawnione mogą nie wyjść na światło dzienne. Jednego możemy być pewni – Cyberpunk 2077 jest już blisko.

Niedawno pojawiły się plotki mówiące, że Cyberpunk 2077 będzie grą FPP. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć pod tym linkiem. W marcu pojawiła się informacja o nowym oddziale studia we Wrocławiu, które ma zajmować się Cyberpunkiem. Pisaliśmy o tym tutaj.

Cyberpunk 2077 – zwiastun produckji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów