CD Projekt RED pojawi się na E3 2018. Zobaczymy gameplay z Cyberpunk 2077?

| @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
CD Projekt RED

Na oficjalnej stronie e3expo.com ujawniono firmy, które pojawią się na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Jedną z nich jest właśnie rodzime CD Projekt RED, którego zabrakło na targach w zeszłym roku.

Impreza startuje 12 czerwca i już możemy być pewni, że dowiemy się czegoś nowego o produkcjach warszawskiej firmy. Wszyscy fani oczywiście liczą na więcej informacji na temat gry Cyberpunk 2077 i według plotek, deweloperzy mają nawet dostarczyć na targi trailer oraz grywalne demo. Nie zapomnijmy jednak, że CD Projekt RED ma do przedstawienia również grę GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana i jak samo studio mówi – 2018 ma być właśnie rokiem Gwinta.

Ekscytacja i wiele plotek wokół Cyberpunk 2077 nie dziwi, szczególnie po styczniowej wiadomości na Twitterze, która pobudziła wszystkich fanów czekających na premierę. Czy doczekamy się konkretów związanych z nowym tytułem Polaków?

Źródło: https://www.e3expo.com/participating-companies

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

F1 2018 w akcji na nowym zwiastunie, premiera już za tydzień - https://t.co/a5Bh6ZPUY3 https://t.co/hg9m5SjBUA
Fell Seal: Arbiter's Mark z premierą wczesnego dostępu - https://t.co/6D82iHdRiU https://t.co/daN8I2Rcv3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch