Na E3 2018 zobaczymy Cyberpunk 2077

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Chciałoby się powiedzieć „w końcu!”. Po ponad pięciu latach od zapowiedzi Cyberpunk 2077, zobaczymy nowy materiał dotyczący produkcji CD Projekt RED. Organizatorzy największej gamingowej imprezy na świecie, Electronic Entertainment Expo, ujawnili harmonogram targów, w którym widnieje prezentacja nowej produkcji od twórców serii Wiedźmin.

Oficjalna informacja organizatorów głosi, że Redzi zaprezentują grę RPG przygotowaną z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xboksa One. Oznacza to, że plotki jakoby Cyberpunk 2077 miał dopiero zadebiutować na platformach przyszłej generacji, mijają się z prawdą.

Cyberpunk 2077

Już wcześniej Redzi zapowiadali, że będą uczestniczyć na E3, ale jednak nie było mowy o żadnej prezentacji. Oczywiście, jak każdego roku, gracze nie tylko z Polski liczyli, że w końcu zobaczą nowy materiał dotyczący Cyberpunk 2077, ale równie dobrze mógł być to być jedynie Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana. Teraz już jednak wiemy, że tragi E3 2018 zapamiętamy na długo.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów