Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch? CD Project RED odpowiada na pytania dziennikarzy

W czasie PAX Australia szef krakowskiego studia CD Projekt Red Red John Mamais, skomentował możliwe wydanie Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 będzie kolejną dużą grą twórców Wiedźmina i jest już jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów 2020 roku. Produkcja pojawi się na tegorocznych targach PGA 2019. Obecnie wydanie gry jest planowane na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC, ale spore nadzieje w tej sprawie mają także użytkownicy konsoli Nintendo Switch.

Nadzieja na wydanie gry Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch nie jest przypadkiem. W końcu tak wymagająca gra jak Wiedźmin 3: Dziki Gon w połowie października zadebiutuje na japońskiej konsoli. Co na ten temat mówi studio CD Projekt Red?

Dziennikarze Gamespotu rozmawiali z Johnem Mamaisem, szefem krakowskiego studia CD Projekt Red, w czasie PAX Australia. Rozmowa objęła kilka ważnych tematów na temat gry, m.in. mikrotransakcje (które Mamais nadal wyklucza), planowane po premierze DLC (nie ma na razie na ten temat komentarza), a także wersję Cyberpunka 2077 na Switcha.

Na razie o Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch możemy zapomnieć. Ale nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość.

Na razie o Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch możemy zapomnieć, ale nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość.

Na Nintendo Switch prawdopodobnie nie zagramy w Cyberpunk 2077

John Mamais w czasie wywiadu powiedział:

„Kto by pomyślał, że taka gra jak Wiedźmin 3 będzie mogła zostać wydana na Switchu, więc kto wie? Myślę, że zobaczymy, czy zdecydujemy się przenieść go na Switcha, jeśli będziemy w stanie to zrobić. Prawdopodobnie nie.”

Ostatnie zdanie oczywiście tłumi nadzieje, ale odniesienie do Wiedźmina 3 pokazuje również, że ostatnie słowo o porcie na Nintendo Switch prawdopodobnie jeszcze nie zostało wypowiedziane.

Obecnie programiści skupiają się na wersjach na PlayStation 4, Xbox One i PC. Premiera Cyberpunk 2077 jest planowana na 16 kwietnia 2020 roku. Natomiast właściciele Nintendo Switch swoją przygodę  z Wiedźminem 3 rozpoczną już od 15 października 2019 roku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement