Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Cyberpunk 2077 z opóźnioną datą premiery!

Cyberpunk 2077 e1591462656395

CD Projekt RED nie byłoby sobą, gdyby kilkukrotnie nie przełożyło daty premiery swojej nadchodzącej produkcji. Najbardziej oczekiwana gra tej generacji, Cyberpunk 2077, nie zadebiutuje w wyzaczonym wcześniej terminie. Redzi poinformowali dzisiaj za pośrednictwem twittera, że potrzebują więcej czasu na doszlifowanie produkcji i tytuł zadebiutuje na rynku dopiero 19 listopada tego roku.

Premiera została więc opóźniona o kolejne dwa miesiące, które miejmy nadzieję tym razem wystarczą, by dostarczyć na rynek dopracowany produkt. Na tym etapie możemy również przypuszczać, że gra trafi na PlayStation 5 i Xbox Series X już w okolicach premiery kolejnej generacji . Pełny komunikat od CD Projekt RED zobaczycie poniżej.

Cyberpunk 2077 – Opóźnienie daty premiery:

1 komentarz

1 komentarz

 1. Retro Gracz

  19 czerwca 2020 at 19:29

  CD Projekt wspiera ideologię LGBT

  Jestem Polakiem i zawsze wspieram wszystko, co polskie. I to od dawna. Już na Atari kupowałem oryginalne polskie gry. Mimo że klimaty cyberpunkowe mnie niezbyt interesują (ale sf już tak), to całym sercem bylem za tym, aby im się udało, i aby cyberpunk stał się światowym fenomenem. Czytałem informacje o tej grze, a na dysk ściągnąłem sobie wszystkie intra i zwiastuny w wysokiej rozdzielczości.

  Ale nie wiem dlaczego, CDP wsparł ideologię LGBTQ+, co mnie bardzo zaskoczyło i zasmuciło. Ale nie wiem dlaczego, CDP wsparł ideologię LGBT, co mnie bardzo zaskoczyło i zasmuciło. Oto, co się stało: Firma CD Projekt Red poparła społeczność LGBT, tymczasowo zmieniając swoje logo na tęczowe. „Zwalczamy wszelkie przejawy rasizmu, homofobii czy ksenofobii. Wierzymy, że tolerancja jest istotnym elementem wspierającym kreatywność i innowacje” – oświadczyli potem.

  Czy oni nie wiedzą jakie są postulaty tych ruchów na zachodzie – jakie filmy chcą puszczać dzieciom, w jakie zabawy maja bawić się dzieci, czy wiedzą o zakazie zwracania się do rodziców mam i tata, tylko rodzic a i rodzic b? Nie widzieli wytycznych WHO odnośnie edukacji sexualnej? To jest pełna sexualizacja od maleńkości – jak można to wspierać?

  I od tego momentu ta firma dla mnie nie istnieje, a ja nie kupię ani cyberpunka ani żadnego gadżetu związanego z tą grą. Nie interesują mnie już ani obecne ani przyszłe projekty tego studia.

  Żałuję teraz bardzo w jaki sposób stawałem po Waszej stronie w sprawie tych 60 mln….. nie przeszkadza mi te, że – podobno – zatrudniają sporo informatyków z Ukrainy, zamiast doszkolić Polaków.

  Poczytajcie o co naprawdę chodzi tym ludziom. Co postuluje: Masha Gessen (demontaż społeczeństwa), profesor Karla Jay, Allen Young. feministka Shulamith Feuerstein i sporo innych.

  ŻEGNAJ CD Projekt Red, żegnaj Cyberpunk, żegnaj Wiedźmin…. to mój definitywny koniec z tą firmą. Strasznie przykro :-( :-( :-(
  Ale Polska jest ważniejsza niż gry komputerowe.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement