Cyberpunk 2077 – poznaliśmy szczegóły na temat gry wieloosobowej z plików gry

Cyberpunk 2077 e1606863307193

Strona DSOGaming opublikowała ciekawe informacje na temat gry wieloosobowej w Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 multiplayer z trybami napad oraz deathmatch

Anonimowy informator przestudiował pliki wydanej gry dla jednego gracza i znalazł w nim interesujące szczegóły na temat rozgrywki wieloosobowej. Według danych multiplayer Cyberpunk 2077 będzie zawierała dwa tryby i być może obejdzie się bez serwerów dedykowanych.

Portal DSOGaming opublikował wszystkie wiersze kodu dostarczone przez anonimowego dataminera. Nie wszystkie z nich zawierają przydatne informacje, ale ujawniają najważniejszą istotę dwóch trybów wieloosobowych. Pierwsza to klasyczny „Deathmatch”, w którym każdy walczy z każdym, a zwycięstwo przypada graczowi, który przeżył.

Panam Palmer z Cyberpunk 2077 jest podobna do Tristin Mays?

Drugi, „Napad” (Heists), ma oferować rywalizację zespołową. Gracze muszą wspólnie dokonać nalotu, wykonać przydzielone zadania i ukryć się. Najwyraźniej CD Projekt RED został zainspirowany podobnym trybem z GTA Online. Jednak w Cyberpunk 2077 gracze będą mogli wybrać klasę postaci: zabójcę, netrunnera, strzelca i technika (inżyniera). Te specjalizacje są określone w kodzie.

Cyberpunk 2077 multiplayer
Cyberpunk 2077 multiplayer – nie wiadomo kiedy zadebiutuje tryb gry wieloosobowej.

DSOGaming poinformował również, że gra wieloosobowa Cyberpunk 2077 prawdopodobnie będzie polegać na sieciach peer-to-peer i obejdzie się bez serwerów dedykowanych.

Wszystkie otrzymane informacje dotyczą tylko bieżącego momentu. W trakcie opracowywania części projektu dla wielu użytkowników może się to jeszcze zmienić. Do tej pory CD Projekt RED nie ogłosił nawet daty premiery trybu wieloosobowego, ponieważ koncentruje się na ulepszaniu gry dla jednego gracza.


Źródło: https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/first-cyberpunk-2077-multiplayer-details-leaked-dataminers/