Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie zawierać odnowioną zawartość z Crash Nitro Kart!

Wersja na PlayStation 4 otrzyma mnóstwo ekskluzywnej zawartości

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Jak ogłosiło studio Activision, do Crash Team Racing Nitro-Fueled trafi odnowiona zwartość z klasycznego Crash Nitro Kart. Bonusowe elementy z CNK stworzone przez studio Beenox będą zawierać aż 13 tras z gry specjalnie dostosowanych do klimatu CTR. Poza trasami z CNK pojawią się jeszcze odnowione pojazdy, areny bitewne oraz tryby bitwy.

Thomas Wilson, szef studia Beenox, mówi:

Od samego początku zaznaczaliśmy, że chcemy dać fanom dużo więcej w Crash Team Racing Nitro-Fueled. Jako fani, wiemy jak ważną role pełni Crash Nitro Kart w historii serii i w oczach społeczności, jesteśmy więc podekscytowani możliwością odtworzenia tras, pojazdów i nawet trybów bitewnych z tego tytułu, by zapewnić graczom ogromną przyjemność z rozgrywki w Crash Team Racing Nitro-Fueled.

Sony ogłosiło również, że wersja gry na konsolę PlayStation 4 będzie zawierać mnóstwo ekskluzywnej zawartości. Crash, Coco oraz Cortex będą mieli retro skórki z lat 90-tych. Poza tym otrzymają swoje retro karty oraz retro trasę, która zostanie ogłoszona już niedługo. Osoby, które dokonały zakupu przedpremierowo, dostaną pakiet naklejek z motywami PlayStation, którymi będą mogli ozdobić swoje samochody w grze.

Wideo z fragmentami rozgrywki

Porównanie graficzne

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów