Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Crash Bandicoot 4: It’s About Time sklasyfikowany w Tajwanie

Crash Bandicoot
Crash Bandicoot

Wygląda na to, że niezwykle ciepło przyjęte Crash Bandicoot: N-Sane Trilogy oraz Crash Team Racing: Nitro-Fueled przekonały Activision do wskrzeszenia marki na dobre. Doniesienia o nadchodzącej nowej grze ze zwariowanym jamrajem pasiastym w roli głównej zaczęły krążyć w internecie jeszcze w grudniu ubiegłego roku, ale na potwierdzenie plotek mieliśmy czekać jeszcze ponad pół roku.

Choć gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, Tajwański Komitet ds. Oceny Gier Cyfrowych umieścił na swojej stronie klasyfikację Crash Bandicoot 4: It’s About Time w wersjach na konsole Xbox One i PlayStation 4. Wygląda też na to, że za grę odpowiedzialne jest Toys for Bob znane z m.in. Skylanders i przede wszystkim świetnego Spyro: The Reignited Trilogy.

Crash Bandicoot 4 Taiwan Rating 06 18 20

Poniższy opis gier umieszczony na stronie komitetu sugeruje, że tytuł ten podobnie jak  w wieńczącym oryginalną trylogię Crash Bandicoot 3: Warped również i tym razem przyjdzie nam podróżować w czasie:

Eksplorujący swoją wyspę Crash w trakcie wczasów w 1998 roku, z którego pochodził, natrafia na na ukrytą w jaskini tajemniczą maskę Lani-Loni. Maska ta jest jedną z Masek Kwantowych i podobno zna Aku-Aku, zaprzyjaźnioną z Crashem maskę! Powrót Masek Kwantowych i Szczelina Kwantowa, która pojawiła się w pobliżu naszych bohaterów, sprawiają, że ci postanawiają nie bacząc na niebezpieczeństwo wyruszyć do innych czasów i wymiarów by powstrzymać tego, ktokolwiek za tym wszystkim stoi.

Sytuację tę zdają się potwierdzać przedstawiające drewnianą maskę puzzle, które dziennikarze otrzymali wczoraj od Activision z wiadomością „oto małe co nieco dla zabicia czasu” i podpisem „Twój ulubiony jamraj”. Wygląda więc na to, że Crasha Bandicoota mogą świętować powrót jednej z najważniejszych postaci w historii PlayStation.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement