Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ze świetnym wynikiem sprzedaży

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Crash Bandicoot N Sane Trilogy
Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czyli odświeżona edycja trzech odsłon przygód jamraja pasiastego, zadebiutował na PlayStation 4 w czerwcu 2017, a rok później na kolejnych wiodących platformach. Gra cieszy się wciąż dużą popularnością, czego dowodem są wysokie lokaty w cotygodniowym zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w UK. Activison wczoraj poinformował, że od premiera trylogia kultowych platformówek przekroczyła 10 mln sprzedanych egzemplarzy.

Jest to fenomenalny wynik, który tylko utwierdzi twórców w przekonaniu, że warto stawiać na odświeżanie lub tworzenie nowych wersji kultowych tytułów. Na kolejne przygody Crasha nie będziemy jednak musieli długo czekać. Jeszcze w tym roku zadebiutuje nowa edycja wyścigów Crash Team Racing: Nitro-Fueled, które dokładnie dwadzieścia lat temu zadebiutowały wyłącznie na pierwszym PlayStation.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów